Buďte chlapi

2017/11/20

Zdravím slečny,
které jsou rády předpřipravené a už vybírají dárky pro své drahé polovičky. Já osobně k lidem, kteří se zaobírají dárky už v listopadu nepatřím, ba naopak to ve mně vyvolává spíše stres, ale je mi jasné, že pár takových se mezi námi najde. 
Obecně vybírání dárku mi příjde hodně osobní. Každý je jiný, má rád jiné věci, takže se to nedá úplně specifikovat, co bude ten správný dárek pro toho vašeho. Myslím si, že jednou z mála věcí, kterou opravdu nikdy neprohloupíte je oblečení. Každopádně výběr toho správného vyžaduje jistou dávku odvahy a taky znalosti vkusu svého protějšku. 
Poohlédneme se tedy dneska za nějakými kousky, které by se pod stromeček mohly hodit. MÝCH TOP 5 DÁRKŮ
  • motýlek, kravata - Jsou krásnými, classy dárky, které nikdy nikoho neurazí. Obzvlášť, když vyberete nějaké hezké, netypické a můžete je využít na společných plesech. 
  • vánoční svetr - Představujete si Vánoce bez vánočního svetru ? Navodí správnou náladu a určitě se bude hodit, ale na druhou stranu chápu, že to není šálek pro každého. 
  • hodinky - Nemusí být úplně vždy dražším dárkem. Hezké se dají sehnat i v poměrně přijatelných cenách. Mně osobně se nejvíce líbí klasické, na koženém pásku. 
  • diář - Pro ty, kteří rádi plánují je to skvělá volba. Možná, že papírové diáře jsou záležitostí spíše holčičí, ale pár vyjímek se určitě najde. 
  • ponožky - Existuje snad dárek, který by více symbolizoval Vánoce. Jedny pod stromečkem musí najít každý. 

1 komentář

Děkuji za každý komentář ! Vždy se na otázky snažím odpovídat, jestli se odpovědi nedočkáte, pište na aagakozlowska@gmail.com. ♥

INSTAGRAM @agaandaga1

© Aga and Aga. Design by Fearne.