Christmas time

2016/12/24

Zdravím vás téměř po měsíci. Konečně máme Vánoce, a hlavně volno, na které jsme tak dlouho čekali. Bohužel jsem tento rok nechala nakupování vánočních dárků na poslední chvíli a proto mi většina z nich nepřišla, takže své blízké obdaruji až po svátcích. Před chvíli jsem nazdobila stromeček a už smažíme kapry. 
Hlavním důvodem, proč nebyly články byl samozřejmě nedostatek času a s tím spojená autoškola. Před dvěma týdny jsem úspěšně udělala zkoušky, takže jsem řidič. Můj řidičák už je hotový, jen jsem ho ještě nestihla vyzvednout, tak to vidím na první projížďku v úterý. Už se těším až pojedu sama nakupovat ! 
Kromě toho je tady plno novinek. Za poslední měsíc jsem navštívila dvakrát Litvu, takže už chystám nějaké fotky. Vánoční Prahu jsem taky stihla a kromě toho jsem byla na finále soutěže Czechoslovak top model, což doufám taky uvidíte. 
Přeji vám všem krásné svátky, hodně dárečků a hlavně pohodu a klid ! 

kabát - C&A
svetr - shein
sukně - katrus
kabelka - Primark
boty - casnaboty
 
 
 
 

8 komentářů

 1. Nádherné fotky :) Krásné Vánoce i tobě! :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Ty si ale nádherná! <3 Krásne Vianoce :))
  WITH GREY WOLF

  OdpovědětVymazat
 3. Outfit je veľmi podarený, rovnako aj fotografie ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Martin H.28/1/17 18:43

  Ahoj, zajímalo by mě, jakým způsobem vytváříš ten outfit, pěkně to spolu všechno ladí.., máš konkrétní představu, jak to má vypadat, nebo to jsou spontánní nápady?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Vždy se na otázky snažím odpovídat, jestli se odpovědi nedočkáte, pište na aagakozlowska@gmail.com. ♥

INSTAGRAM @agaandaga1

© Aga and Aga. Design by Fearne.