Shabby chic

2013/07/09

Víte o čem bude dneska řeč ? 
Už dlouho jsem hledala název. Název toho, jak pojmenovat to, čeho chci někdy v budoucnosti docílit ve svém případném domku. Shabby Chic pochází z Francie a vyskytuje se tedy hlavně tam a je pro Francii a středomoří charakteristický. Vše je čisté a domov působí možná až trochu chaoticky, ale vše je pečlivě promyšlené. Do shabby domova patří i trocha retra a starší kousky nábytku a tohle všechno tvoří Shabby Chic. 
PS : někdy může působit přeplácaně
Odkazy na eshopy 

Napište mi svůj názor na Shabby ! ♥

6 komentářů

 1. podla mna je to pekne, take ine :)

  Inak pozývam ťa k sebe na moju Summer Giveaway o taštičku plnú darčekov. Tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/07/summer-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 2. Anonymní9/7/13 11:17

  Och!Veľmi pekne ti ďakujem za tento článok! Tiež som dlho rozmýšľala ako sa tento trend asi volá a strašne sa mi páči!Určite si v tomto duchu nezariadim celú izbu no pár kúskov si na internete určite nájdem!Krása a ešte raz ďakujem!

  Pozývam ťa na giveaway ;)
  http://crazy-lifestory.blogspot.sk/2013/07/giveaway-with-persun-mall.html

  OdpovědětVymazat
 3. Je to skvělý :-)

  http://thevoguebyme.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. krásný:)) u nás je květinářství, kde takový bytový doplňky prodávají, hrozně ráda se tam chodím dívat:))

  OdpovědětVymazat
 5. boží :) škoda že u nás prodávaj velký kulový, ale vždycky když jedu do prahy nebo tak, mrkám po bytových doplňcích a pak kupuju nesmyslný svítilny, vázy, mísy a tak :DD (hlavně že se líbí mě, žejo?! :DD )


  http://nikolamills.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Vždy se na otázky snažím odpovídat, jestli se odpovědi nedočkáte, pište na aagakozlowska@gmail.com. ♥

INSTAGRAM @agaandaga1

© Aga and Aga. Design by Fearne.