what now

2013/12/06

Dneska jsme ve škole připravovali Mikuláše, jak pro prvňáky, tak i deváťáky, celé to bylo hodně uběhané, ale na druhou stranu je to fajn, to všechno zorganizovat a pak vidět výsledky, ikdyž někdy nejsou takové, jaké jsme si to představovali. Odpoledne se zařadilo k naším typickým společným pátkům, koupila jsem si první vánoční dárek a podívaly jsme se i na rozsvícení stromečku. Co víc si přát. :) 
Vánoce se blíží. 12 komentářů

 1. Anonymní6/12/13 22:05

  Máš úžasné vlasy! ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná beanie :)
  Na mém blogu probíhá giveaway budu ráda když se zapojíš :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní7/12/13 10:13

  Jsi krásná a moc ti to sluší :-). Co jsis koupila?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koupila jsem si tašku :) a náhrdelník :)

   Vymazat
 4. já už jsem taky konečně něco koupila, do týdne už to chci mít všechno z krku:D hrozně ti to sluší:) jinak co se týče blogu, naši mají prostě představu že bych všem vyklopila kde bydlím, kdy není nikdo doma a kde se v domě najdou cennosti a nejde jim to vymluvit-.- kdysi se o mém starém blogu dozvěděli a musela jsem ho zrušit.. a kdyby mi chodily třeba i 2 balíčky měsíčně, hrozně by se vyptávali a za každou cenu by chtěli vědět co v tom je.. ale třeba znám blogerky, které jejich rodiče podporují, fotí a všecko..:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak nějak si to představují mí rodiče :D nebo když se dívám na youtube tak mamka říká, že ty holky uplně něchápe... Jojo taky znám holky, které rodiče fotí a tak.. holt tady v česku se to bere jinak :)

   Vymazat
 5. Anonymní8/12/13 14:59

  Necht+la by jsi někdy uspořádat že by se blogerky ve tvém okolí sešly ? . Třeba z Ostravy a tak :)

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní8/12/13 14:59

  Založíš si ask prosím ?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ! Vždy se na otázky snažím odpovídat, jestli se odpovědi nedočkáte, pište na aagakozlowska@gmail.com. ♥

INSTAGRAM @agaandaga1

© Aga and Aga. Design by Fearne.