2013/02/26

TINOUŠEK :) 

Diy : room decor

2013/02/24

Čtyři jednoduché tipy na diy

small : new in

2013/02/17

New in tady nebyl od léta. Tak jsem se rozhodla udělat aspoň takový malý. Včera jsem nakonec jela s mamkou do Polska na nákupy :) 


Lovely Valentines DAY

2013/02/14

Krásného Valentýna ! 
Jestli patříte mezi ty, kteří slaví tenhle den se svojí druhou polovičkou a nebo dostáváte čokoládky ve tvaru srdíček, tak Vám ze srdce závidím a doufám, že i já se v budoucnu dopracuji k takovému Valentýnu.

Když teda nejste v téhle skupině možná se nejdete v skupině lidí (do, které patřím i já), která tráví Valentýna rovněž s čokoládou, ale kterou si sami koupí. Koukáte na romantické filmy a přemýšlíte co by kdyby :) 


Black&WHITE

2013/02/13

Tak tady jsou ty fotky, které nikdo neměl vidět, ale jelikož články přednastavuju, tak teď se nějaké fotky hodí. Není to outfit :) Jinak poprvé jsem měla jiné vlasy než mám pokaždé, ale necítím se v tom :DThe ending of the beginning

2013/02/12

Páteční fotky
Druhá část fotek
Galaxy random

2013/02/11

Užívám si první den lyžování :)
Je pondělí a já teď právě nejspíše lyžuju (nebo ještě spím). Ukážu Vám fotky s maškarního. Šly jsme tam přesvědčené, že vyhrajeme hlavní cenu  a to tablet nebo mobil. Nakonec jsme skončily jinak. A můžeme být rády, že jsme nevyhrály hrábě nebo lopatu :D 


A Winter Night’s Dream

2013/02/10

Zítřkem nám začínají prázdniny ! 
Jedeme na hory a tak Vám přednastavím pár článků. Moc se tam těším. Minulý rok jsme byli ve Francii a teď jedeme do Tater. Nejlepší je to nic nedělání, dívání se na filmy a spaní v manželské posteli s bratrancem :D Začnu si psát diář a doufám, že mě to tak rychle nepřestane bavit. Už stahuji nějaké filmy. Jaké jsou vaše oblíbené ? 
Včera jsme chtěly jít přefotit fotky s minulé soboty a nafotit nějaké, které už dlouho plánujeme. Nakonec jsme zjístily, že nemáme fotografa a je "celkem" zima, tak jsme to vzdaly a fotky udělaly jako vždy.Valentýnská giveaway ♥

2013/02/08


Po dlouhé době jsme si pro Vás připravily giveaway. Tentokrát můžete vyhrát parfém. Tak trochu opožděný dárek na Valentýna. 

February favorites

2013/02/06

Ples

2013/02/03

Vlastně tomu říkáme "Balik", což je něco jako ples pro školáky s naší školy. Už jsme psaly, že jsme to letos organizovali my, osmáci. Začátek byl tragický. Ředitel řekl, že chce aby se bavili všichni a né jenom pár dětí. Jenom, že když se někdo bavit nechce tak ho do toho nepřinutíte. Měly jsme to teda "moderovat". Na začátku je tradicí zatančit polonézu.... Sleek - Oh so special

2013/02/01

         Všemi vychvalována paletka stínů od Sleek. Poskytla mi jí k zrecenzování stránka www.bestmakeup.cz . A za tohle jim moc děkuju. 

INSTAGRAM @agaandaga1

© Aga and Aga. Design by Fearne.